ÖVRIGT / Diverse / Trägubbar/gumma 5486599
nr 548 6599
Trägubbar/gumma
5 st, signerade AB, 1920-tal, höjd: 22-26
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 17:44:57
800 kr
900 kr
900 kr
1.000 kr